Táborok 2020. nyarán

Minden táborunkat megtarthatjuk és megtartjuk

A kormány korlátozásokat feloldó rendeletei a héten engedélyezték mind a napközis, mind pedig a bentlakásos táborok megtartását. Az elmúlt hetekben felkészültünk valamennyi óvintézkedés betartására, a rendelet kiadásával tehát minden akadály elhárult. Öröm  ez, hiszen a táborok rendkívül fontos helyszínei a közösségre nevelésnek, így a fiatalok szolgálatkésszé nevelésének is. Keresztény táboraink pedig egyúttal az evangelizáció kiemelt helyszínei is.

Napközistábor a Fatima-házban - kisiskolások hitéleti tábora (2004 óta)

2020. június 22 - 26. Nemesvámos, Fatima-ház a kisiskolásoknak

Típus: Napközis tábor heti két kirándulással, kézműves, közösségi és hitéleti programokkal, háromszori étkezéssel, naponta 8-16 óráig. Befogadóképesség: kb. 45 gyermek.

Táborvezető: Dr. Ferencz Istvánné

--->>> Bővebb információ, jelentkezés

Rókapuszta tábor - Hittanos közösségi tábor 7-25 éves korig (2002 óta)

2020. június 28 - július 4. Huszárokelőpuszta, Rókapuszta tisztás

Típus: Nomád, ottalvós tábor, változatos erdei programokkal, strandolással, kirándulással, háromszori étkezéssel vasárnap délutántól szombat délig. Befogadóképesség: max. 100 személy.

--->>> Bővebb információ, jelentkezés

Cserkésztábor - cserkészek évi nomád tábora 12-45 éves korig (2009 óta)

2020. július 10-20. Nomád tábor az 1426. Csillagösvény cserkészcsapat cserkészei számára

Táborvezető: Gere Dávid Márk

Kiscserkészek tanyázása - kiscserkészek évi nomád tábora 7-12 éves korig (2009 óta)

2020. július 13-16. Nomád tábor az 1426. Csillagösvény cserkészcsapat kiscserkészei számára

Vezetőképző tábor 14 év felettiek számára

2020. július 31- augusztus 14. Regionális vezetőképző táborok a Közép-dunántúli Cserkészkerület Őrsvezetőképzése keretében.

Képzésvezető: Gere Dávid Márk csst (1426.) , Táborvezető: Halmay András csst. (126.)