Nagyvázsony -
bérelhető közösségi terek

A Nagyvázsonyi Egyházközség 2002-ben a Széchenyi terv keretében felújította plébániaépületét, amelyben évekig  ifjúsági szállást működtetett. Ma közösségi térként bérelhetőek az épület terei és a kert is.

A falu központjában lévő épület - mely 100 m hosszú és 30 m széles gyönyörű kőfallal bekerített udvaron található - kiváló lehetőséget nyújt sátorozásra és benti matracos szállásra is. A tisztálkodási lehetőséget 6 (2x3) zuhanyozó biztosítja.

Étkezés:

Közelben megoldható.

Élelmiszerüzlet, vendéglő, posta, gyógyszertár és buszmegálló a közvetlen szomszédságban található.

Programlehetőségek:

A falu és vele együtt a környék is gazdag kulturális és kiránduló programokat kínál; így a Szent István templom, a Szent Ilona templom, a Kinizsi vár, a Pálos Kolostor-romok, a Zichy-kastély, a Néprajzi Múzeum és a Postamúzeum. Megtekintésre érdemesek a közeli Barnag és Vöröstó település kálváriái, jellegzetes sváb házai (3 ill. 5 km), a Dörgicsei Templom és kolostorromok (10 km), Vászoly község időszaki és állandó kiállításai, a Víziszínpad előadásai (12 km). A „Művészetek völgye” programjai is könnyen elérhetők. A Balaton 14 km.

Megközelítés:

Autóbusszal a Balaton-partról, vagy Veszprémből, esetleg Budapestről.

Autóbuszos oda és visszautazáshoz, helybeli kirándulásokhoz keresse Vattantyu Kft partnerünket!

A közösségi tér címe:

8291 Nagyvázsony, Kinizsi u. 78.

Ügyintéző: Hunyadvári Andrea

Email:  fatimavendeghaz@gmail.com